Bawili się seniorzy /foto+video/

Można powiedzieć ,że tradycyjnie - bo już trzeci rok z rzędu seniorzy z Gogolewa spotykają się aby wspólnie spędzić miły wieczór. Taki odbył się w sobotę 27 kwietnia br.. Ciepła atmosfera, dobra zabawa i wspomnienia zawsze towarzyszą tym spotkaniom. Nie inaczej było tym razem.

Uroczystość rozpoczęto od modlitwy. Mszę Świętą ,w intencji seniorów, odprawił o.Tycjan Zgraja - gwardian z Klasztoru Franciszkanów w Karolinkach - Goruszkach. Podczas nabożeństwa specjalną modlitwę seniora odczytała Aniela Dolata. 

Po modlitwie wszystkich obecnych przywitali Genowefa Skrobała - radna Gminy Krobia oraz Janusz Bogdański - sołtys Gogolewa. Na sali obecni byli także zaproszeni goście w tym Burmistrz Krobi - Sebastian Czwojda. W ciepły sposób powitano "nowych seniorów", czyli osoby ,które w tego typu spotkaniu pojawiły się po raz pierwszy.

Po obiedzie głos zabrał Burmistrz Czwojda, który dziękując organizatorom za zaproszenie podkreślił swoją radość ,że w Gogolewie potrzymywana jest tradycja takich spotkań. Podkreślił także ,że bardzo ceni ludzi starszych i bardzo chętnie korzysta z ich doświadczenia życiowego. 

Następnym punktem uroczystości był specjalnie przygotowany na tą okazję program artystyczny. Przed zgromadzoną publicznością wystapiły dzieci i młodzież Zespołu Szkół w Gostkowie. Zgromadzeni wysłuchali piosenek , wierszy i skeczów. Był pokazy tańca artystycznego i nowoczesnego , wykonanaego przez grupę dziewczyn. Całość przedstawienia przyjęta została owacyjnie czego dowodem były gromkie brawa.

  Resztę czasu wypełniła już wspaniała zabawa przy muzyce zespołu Kombo. 

 

tekt/fot./video -WojDor

 

Komentarze:

Informujemy, że komentarze są własnością ich twórców. Redakcja zastrzega sobie prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania jeżeli nie będą zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszały normy prawne i obyczajowe.
Aktualnie brak komentarzy.
Wyraź swoją opinię:
Stronę odwiedziło 7201644 osób.
realizacja 2011: studio fabryka